29 sty 2011

Podaj dalej:)

Minął calutki tydzień, a ja nic nie zrobiłam, nic nie uszyłam... Córka się rozchorowała, siedzi od poniedziałku w domku... Tym razem niestety nie udało się syropkami wyciągnąć Pauli z choróbska, od wczoraj dostaje antybiotyk... Jeszcze więc trochę w domu posiedzi... Robota zatem o ile ruszy to i tak na zwolnionych obrotach. Dziecko najważniejsze i granie, zabawianie, czytanie, rozmawianie... Cieszymy się więc sobą wzajemnie, bo normalnie gdy ja szyję, a córeczka jest w przedszkolu to dla siebie mamy jedynie kilka chwil wieczorem... -mam na myśli taki czas, kiedy ja jestem zajęta tylko nią a ona mną;)
Udało mi się załapać na kolejną edycję zabawy "podaj dalej", na razie zapisałam się u Kulinii:) Z poprzedniej edycji wywiązałam się już dość dawno, nawet nie pamiętam kiedy... To już moja 3cia edycja, zatem ostatnia... 

ZASADY ZABAWY:

1) Musisz posiadać blog. 
  2) Pierwsze 3 osoby, które umieszczą pod tym wpisem komentarz, w którym zgłoszą chęć wzięcia udziału w zabawie, otrzymają ode mnie mały ręcznie robiony upominek, który wyślę w ciągu 365 dni. 
  3) Osoba zgłaszająca się organizuje taką samą zabawę u siebie i daje szansę trzem osobom na prezent wykonany przez siebie. 
  4) Każdy blogowicz może 3 razy uczestniczyć w takiej zabawie. 
 
 
Zapraszam zatem 3 osoby, które miałyby ochotę dostać ode mnie upominek:)

8 komentarzy:

 1. Ja, ja, ja :O)
  Co prawda miałam się nie zgłaszać, ale byłoby grzechem gdybym sobie odpuściła u Ciebie :O)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja już jestem pozgłaszana, ale w innej kwestii piszę ;) wydaje mi się, że uczestniczyć 3 razy to oznacza że w każdej edycji tylko 3 razy, nie w 3 edycjach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aneladgam pewnie masz rację:)

  OdpowiedzUsuń
 4. I ja ja!!! Zrobimy sobie wymianke ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kurczę, i nie zdążyłam :( Może następnym razem :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja też się nie załapię, ale zapraszam po odbiór wyróżnienia na mojego bloga:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Na zabawę już za późno :(
  Duuużo zdrówka dla Pauli :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każde pozostawione słowo:)
To miło, że zechciałeś poświęcić mi chwilkę...